Книга, що вчить мудрості та довголіттю

На думку лікарів, людина запрограмована на 120-150 років. На жаль, далеко не кожному вдається дожити до старості та ще й залишатися при цьому здоровим. 

Упродовж віків люди намагаються збагнути секрети довголіття й наполегливо шукають чудодійні ліки “від старості”. Карпатський довгожитель Андрій Ворон тривалий час занотовував свої думки та спостереження. Після смерті 104-річного чоловіка ці нотатки упорядкував та видав журналіст Мирослав Дочинець. Так з’явилася книга “Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона – як жити довго в щасті і радості”.

Попри скромну, непримітну обкладинку, некомерційну довгу назву, книга стала справжнім бестселлером і розійшлася небаченим для України тиражем 200 тис. примірників, тож знадобилися нові й нові видання.

У чому ж секрет цієї книги? Як виявилось, у її щемній простоті, легкості тексту, мудрості рекомендацій. Карпатський мудрець умів жити правильно як фізично, так і духовно. І нехай він не знав наукового пояснення багатьох явищ, зате мав неоціненний дар помічати дрібниці, аналізувати ситуації та передавати набуті знання людям. Тож “Многії літа. Благії літа…” хочеться перечитувати й перечитувати. І що цікаво: щоразу вдається знайти для себе щось нове й важливе.

Редакція газети “Полтавська думка” подбала про те, щоб полтавці змогли долучитися до мудрості Андрія Ворона та придбати книжку за доступною ціною. Видання стане чудовим подарунком вам і вашим близьким.

Придбати “Многії літа. Благії літа…” можна у Полтаві в місцях продажу газети або безпосередньо в редакції.

Телефони для довідок: (0532) 606-343.

Здоров’я – безцінний скарб, а ця книга навчить берегти й примножувати його.