На сьогодні в Україні влада перетворена на грабіжницький орган, що нищить все, що тільки можливо, з метою особистого збагачення

Керівникам ВР та парламентських фракцій
Шановні керівники Верховної Ради!

Зважаючи на страшний стан, в який привели і ваші дії Україну, звертаюсь до вас зі своїм враженням від вашої діяльності та маю надію, що ви хоч частково прислухаєтесь і припините свою руйнівну діяльність!

Ці враження склались на підставі нищення владою рівня мого існування, аналізу наслідків руйнівних дій влади в багатьох напрямках суспільного життя в Україні, матеріалів ЗМІ, спілкування з населенням.

На сьогодні в Україні влада перетворена на грабіжницький орган, що нищить все, що тільки можливо: культуру, мову, науку, освіту, довкілля, правоохоронну систему, систему соцзахисту і т.д. і т.п., з метою особистого збагачення. Цинізму і жадності нема меж. Керівники держави далеко перевершили в своїй наглості Януковича і його банду. Діяльністю керівництва держави та його оточенням створена морально-психологічна атмосфера руйнації, пограбування, розгулу беззаконня.

Такі дії викликають ненависть до влади всіх рівнів, що підриває основи держави.

На сьогодні Україна поставлена на межу виживання. І якщо не зупинити, то чергова трагедія України не за горами.

Прикладом безвідповідальності і цинізму є робота ВР. І вина в цьому, перш за все, керівництва ВР – голови та заступників.

В умовах війни, коли в Україні маса невирішених проблем, сотні так потрібних але не ухвалених законів, депутати кидають робоче місце і йдуть на канікули майже на 2 місяці. Як працює ВР це приклад хамсва, наглості і цинізму. Жодної країни у світі не знайдете з такими депутатами та керівниками держави.

Складається враження, що сьогоденні керівники держави підбирали таких осіб без честі і гідності, почуття відповідальності, шахраїв та бариг, щоб завести їх до ВР та владних структур, та так організувати роботу, щоб знищити Україну.

Їх не зупиняє не тільки стан населення, яке доведено системним пограбуванням до найбіднішого в Європі, а навіть заяви керівництва США та Євросоюзу, які ставляться до них зі зневагою і презирством, і тільки велич українського народу змушує їх з вами розмовляти.

За ці три роки вже наробили стільки зла та шкоди, що не нароблені іншими керівниками за всі попередні роки, хоч і вони робили дуже багато для пограбування населення і знищення України.

Кожного дня тільки в ЗМІ ми бачимо як грабується і руйнується Україна можновладцями. Те, що робиться на сьогодні в Україні, не вкладається в сприйняття нормальної людини. Та керівництво держави це не зупиняє.

Та прийде час і буде справедливий суд над всією злочинною сектою, і більшість отримає те, що заробив. Меншою мірою за зраду батьківщини та її системне цілеспрямоване нищення населення.

Послухайте, почитайте та подивіться ЗМІ, в яких кожного дня протягом доби звучить ненависть населення до керівників держави і створеної ними системи паразитичної грабіжницької влади.

Люди вимагають негайно припинити руйнування держави і пограбування населення, усунути від влади шахраїв і злочинців, налагодити постійний діалог влади всіх рівнів з суспільством з метою виведення країни з катастрофи, до якої штовхають керівники держави та їх оточення.

Олексій ШАМАНЕНКО, голова Полтавської обласної організації ВГО “Товариство Українських офіцерів”.