Передплатна кампанія вийшла на вулиці Полтави

З давніх-давен мешканці Полтавщини, яка дала велику кількість всесвітньовідомих письменників, поетів, просвітителів, були найактивнішими читачами книг, газет, журналів. Ця традиція залишається непорушною. Про незгасаючу пристрасть наших земляків до друкованого слова зайвий раз можна було пересвідчитися під час масової акції – Дня передплатника, яка відбулася в самісінькому центрі Полтави 10 жовтня.

Передплатна кампанія на 2018 рік уже офіційно розпочалася. У будь-якому поштовому відділенні Полтавщини кожен бажаючий зможе ознайомитися з передплатним Каталогом періодичних видань на наступний, 2018 рік. Але не пізно ще й долучитися до передплати на останні місяці 2017 року – за вже “старим” цьогорічним передплатним Каталогом.

Звісно, у багатьох земляків виникне багато запитань, у першу чергу – про вартість передплати газет. Заглянувши в Каталог, ви самі зможете оцінити “нормативну вартість” друкованого слова всіх місцевих видань. У цьому плані “Полтавська думка” суттєво вирізняється своїм економічним підходом. У той час, як всюди по країні, стрімко зростають ціни на все, що можна, місячна вартість передплати “Полтавської думки” на 2018 рік (14,60 грн – на місяць), у порівнянні з другою половиною 2017 року (13,90 грн – на місяць) збільшилася аж на… 70 копійок (і це – з урахуванням поштових послуг!). Якщо ви детально ознайомитеся з цінами інших періодичних видань, то зрозумієте, без зайвої підказки, що передплата “Полтавської думки” на наступний рік є найнижча за вартістю серед багатьох інших газет Полтави і області. То чи не варто скористатися шансом уже зараз передплатити “Полтавську думку” на весь наступний 2018 рік. Бо невідомо, до якого рівня “стрибнуть” ціни наступного року.

Річна передплата “Думки” на 2018 рік коштуватиме 175 грн 20 коп. Вартість передплати на півроку – 87,60 грн, на квартал – 43,80 грн. Оформити передплату на “Полтавську думку” можна не лише у будь-якому відділенні зв’язку, можна це зробити, як кажуть, не виходячи з дому, за допомоги відомої кожному із вас поштарки.

Передплачуйте “Полтавську думку”, читайте, думайте, гуртуйтеся і дійте!