Віталій Ханко написав унікальну “Енциклопедію мистецтва Полтавщини”

Hanko-knyhaДвотомник “Енциклопедія мистецтва Полтавщини” став першою в Україні масштабною регіональною художньою енциклопедією. Унікальність книги ще й у тому, що вона висвітлює художній процес краю протягом величезного історичного періоду – від давніх часів до ХХІ століття.

Цю унікальну книгу відомого в Україні мистецтвознавця, активіста Полтавського обласного товариства “Просвіта” імені Тараса Шевченка Віталія Ханка представили громадськості в Миргороді. Презентацію влаштували відділ культури Миргородського міськвиконкому спільно із місцевою бібліотекою.

Просвітянин збирав матеріали для книги протягом сорока років, а останні сім років він перевіряв та упорядковував їх. У двотомнику “Енциклопедія мистецтва Полтавщини” представлено дані про мистецьких діячів, фундаторів храмів та меценатів, про поселення, навчальні заклади, приватні зібрання і державні музеї, промислові артілі й фабрики. Правління Полтавського обласного товариства “Просвіта” щиро вітає академіка Віталія Ханка з цим творчим подвигом і зичить нових звитяг на ниві української національної культури.