Графік погодинних відключень електроенергії на території Полтавської області наразі залишається без змін.
Графіки лишаються без змін за зверненням Полтавської обласної військової адміністрації. Дія чинних графіків триватиме до окремого розпорядження. Про це 10 січня повідомили у «Полтаваобленерго».
Нагадаємо, що депутати ухвалили рішення звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням недопустити відключень водопостачання під час дії графіків погодинних відключень.
Як повідомив під час сесії керівник КП «Полтававодоканал» Юрій Заставський, під оновлені графіки відключень електроенергії, окрім житлових будинків, підпадають 54 школи, 47 дитячих садків, 36 фельдшерсько-акушерських пунктів, обласний перинатальний центр, а також лікарні у Полтаві, Карлівці та Решетилівці.
За його словами, у Карлівці та Решетилівці на водозаборах встановлені дизельні генератори, тож у разі тривалих відключень там забезпечуватимуть роботу альтернативні джерела живлення. Водночас 30 насосних станцій «Полтававодоканалу» не підпадають під погодинні відключення, як і очисні споруди підприємства.
Фото ілюстративне
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.