За перші місяці 2026 року жителі Полтавщини, які володіють елітними авто, сплатили мільйони гривень податків у бюджети громад області.
Про це повідомили в ГУ ДПС у Полтавській області.
Від початку року юридичні особи сплатили 2,4 мільйони гривень податків за елітні автівки, фізичні – 2,1 мільйони гривень. За словами очільника податкової регіону Сергія Левченка, увесь транспортний податок лишається у бюджетах громад за місцем реєстрації авто. Ці гроші потім можуть використовувати на соціальні програми чи ремонт доріг.
Податок (25 тисяч гривень на рік) платять власники легковиків, вік яких не перевищує п’ять років, і ціна яких станом на 1 січня 2026 року становила на менш ніж 3 мільйони 242 тисячі гривень.
Фото ілюстративне. Джерело: unsplash
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.