Колишньому начальнику одного з відділів Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області повідомили про підозру.
За інформацією пресслужби Полтавської обласної прокуратури, йому інкримінують умисне внесення завідомо недостовірних відомостей до декларації, що відрізняються від достовірних на суму понад 2000 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (частина 2 статті 366-2 Кримінального кодексу України).
За даними слідства, чоловік, перебуваючи на посаді, подав до НАЗК декларацію за 2023 рік із завідомо неправдивими відомостями, які відрізняються від достовірних на понад 95 мільйонів гривень.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.
Нагадаємо, торік у рамках досудового розслідування в будинках, квартирах, гаражних приміщеннях і транспортних засобах, що перебувають у власності чи користуванні колишнього посадовця та його родичів, які проживають на Полтавщині, провели понад 30 обшуків. А «Суспільне Полтава», з посиланням на власні джерела, повідомляло, що посадовець – Ігор Верига. Його брат Лев Верига – зять російського генерала Валерія Капашина. Напередодні повномасштабного вторгнення Лев Верига з дружиною виїхали в Росію.
Фото: пресслужба Полтавської обласної прокуратури
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.