Як повідомили в поліції Полтавщини, від початку 2025 року в області слідчі розпочали досудові розслідування у 479 кримінальних провадженнях за фактами вчинення ДТП з потерпілими. З них 102 аварії – зі смертельними наслідками.
За інформацією правоохоронців регіону, за 231 фактом вчинення аварій кримінальні провадження вже направили до суду. Перший заступник начальника поліції Полтавщини Сергій Рекун розповів, що у 2025 році в області зросла кількість ДТП, у яких загинули чи травмувалися люди.
«Лише за 11 місяців в області сталося 923 дорожньо-транспортні пригоди, в яких травмувалося 1130 осіб та загинула 141 людина. За фактами ДТП слідчими розпочато досудове розслідування у 479 кримінальних провадженнях. З них зі смертельними наслідками в поточному році скоєно 102 ДТП, що на 37 більше ніж за аналогічний період 2024 року», – додав Рекун.
За даними слідчих регіону, найпоширенішими причинами аварій стають:
До найтяжчих наслідків призводять ДТП, скоєні водіями, які керують транспортними засобами у стані сп’яніння.
«Упродовж одинадцяти місяців в області зареєстровано 65 кримінальних проваджень за фактами дорожньо-транспортних пригод, вчинених у стані сп’яніння, з яких 23 – зі смертельними наслідками», – розповів Сергій Рекун.
Фото: ГУ НП у Полтавській області
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.
// Переключение языка