8 лютого у Полтаві запланована розмова з журналістом і військовослужбовцем Дмитром Крапивенком, автором книжки «Усе на три літери» про війну та людей у ній.
Культурна аґенція «Терени» запрошує на зустріч з Дмитром Крапивенком – автором збірки нарисів «Усе на три літери», що вийшла друком у 2025 році у видавництві Ukrainer. Книжка присвячена війні, армії, тилу та щоденним будням військових і написана журналістом, який нині служить у Збройних Силах України.
Зустріч відбудеться 8 лютого 2026 року о 14:00 у Молодіжному хабі за адресою: проспект Віталія Грицаєнка, 25, місто Полтава. Вхід вільний за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/iwXpkxB5BiobMDfu5
Дмитро Крапивенко – український журналіст і публіцист, у 2014–2021 роках був головним редактором журналу «Український тиждень». Після початку повномасштабного вторгнення російської федерації у лютому 2022 року долучився до лав Збройних Сил України.
Інтернет-видання «Детектор медіа» зазначало, що збірка «Усе на три літери» складається з кількох десятків нарисів із короткими назвами, які розкривають значення понять, важливих для екосистеми українського війська. Військова та письменниця Ярина Чорногуз назвала книжку чесними та проникливими мемуарами про початок повномасштабної війни.
Фото ілюстративне, «Суспільне Житомир»
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.