Полтавські депутати проголосували за підтримку Сил оборони в розмірі понад 32 мільйони гривень. Ще понад 3 мільйони гривень спрямували підрозділам оборонного блоку СБУ та ДСНС.
Відповідні рішення ухвалили на сесії 21 квітня. Згідно з ними, на виконання програми «Полтавський спротив» спрямували 32 650 000 гривень на запити 21 військової частини.
3 650 000 гривень спрямували на виконання програми «Боротьба зі злочинністю» для надання допомоги підрозділам оборонного блоку Служби безпеки України та Державної служби з надзвичайних ситуацій.
За словами виконувачки обов’язків міського голови Катерини Ямщикової, з початку року Полтавська громада надала підтримку Силам оборони та безпеки на понад 100 мільйонів гривень.
Фото: veteran.com.ua
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.