Лісничому одного з лісництв «Слобожанського лісового офісу» повідомили про підозру в зловживанні службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки.
Про це повідомили в Полтавській обласній прокуратурі.
За інформацією слідчих, лісничий залучив п’ятьох жителів регіону до незаконної порубки дерев. Їм повідомили про підозри ще навесні.
Окрім цього, він сприяв безперешкодному здійсненню рубок та приховуванню протиправної діяльності групи. Внаслідок цього на території лісництва вирубали 60 дубів та лип. Шкода довкіллю сягає понад 1,8 мільйона гривень.
Фото: Полтавська обласна прокуратура
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.