23 червня суддю Шевченківського районного суду Полтави Ірину Блажко звільнили з посади.
Про це повідомили на офіційному сайті Вищої ради правосуддя.
Ірину Блажко звільнили з посади судді Шевченківського райсуду в зв’язку з поданням нею заяви про відставку. Раніше, у липні 2025 року, ВРП відсторонювала суддю від здійснення правосуддя та позбавляли права на отримання доплат до посадового окладу.
Нагадаємо, що у листопаді 2024 року Ірину Блажко також вже відсторонювали від посади на підставі рішення Третьої Дисциплінарної палати Вищої ради правосуддя. Тоді палата ухвалила рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності.
Фото: Центр протидії корупції
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.