Полтавський водоканал підписав угоду на отримання гранту на реконструкцію та модернізацію одного з ключових об’єктів системи водовідведення Полтави.
Про це 26 червня повідомив керівник комунального підприємства Юрій Заставський.

Фото зі сторінки Юрія Заставського
Реалізація проєкту стане першим кроком до довгострокової співпраці між підприємством та міжнародною фінансовою організацією NEFCO, спрямованої на розвиток і модернізацію міської комунальної інфраструктури.
Проєкт для Полтави входить до пакету ініціатив зеленого відновлення України, які погодили під час Конференції з питань відновлення України в Гданську. Він спрямований на модернізацію застарілої та пошкодженої інфраструктури водовідведення.
Цей проєкт передбачає модернізацію головної каналізаційної насосної станції Полтави, оновлення підвідних колекторів та будівництво сонячної електростанції. Роботи планують виконати з липня 2026 по грудень 2028 року.
Очікується, що реалізація проєкту покращить якість надання комунальних послуг для сотень тисяч українців, зменшить негативний вплив на довкілля та підвищить енергоефективність завдяки встановленню сонячних електростанцій. Проєкт розроблений відповідно до стандартів ЄС.
Нагадаємо, «Полтававодоканал» оголосив намір підвищити тарифи.
Фото: «Полтававодоканал»
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.