...
Полтавська Думка

Двоє воїнів повернулися в Полтаву на щиті

Двоє воїнів повернулися в Полтаву на щиті

Двоє воїнів повернулися в Полтаву на щиті

Полтавська громада попрощалася з полеглими на війні Юрієм Купрієм та Сергієм Зосімом.

Прощання відбулося 25 червня у Свято-Успенському соборі, повідомила пресслужба Полтавської міської ради.

Солдат Юрій Борисович Купрій народився 5 лютого 1971 року в селі Яблунівка Лохвицького району Полтавської області, але згодом переїхав до Києва де і проживав останні роки. У 1977 році пішов до першого класу середньої загальноосвітньої школи села Яблунівка, яку закінчив у 1986 році.

Служив на посаді стрільця третього відділення інспекторів прикордонної служби. Загинув 14 червня 2026 року в Сумській області.

Солдат Сергій Олександрович Зосім народився 19 червня 1978 року, проживав у Полтаві. Навчався в Полтавській загальноосвітній школі № 11. Потім вступив до Полтавського спеціального професійно-технічного училища № 4 за спеціальністю «Електромонтер-ремонтник», яке закінчив у 1998 році. Працював на заводі ЖБІ, турбомеханічному заводі та на інших роботах.

Служив на посаді оператора-радіотелефоніста відділення управління штабу. Загинув 21 червня 2026 року в Полтаві.

Фото: Полтавська міська рада

Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.

Реклама

Ми у соцiальних мережах

Полтавська Думка Полтавська Думка Полтавська Думка
Ми використовуємо файли Cookies

Наш веб-сайт використовує файли Cookies, щоб надати Вам найкращий сервіс. Будь ласка, дозвольте використовувати ці файли для подальшого використання веб-сайту.

Детальнiше про файли Cookies