В Лубнах жінка отримала від військовозобов’язаного 4 000 доларів США за обіцянку посприяти у встановленні непридатності до військової служби.
Як повідомила пресслужба Полтавської обласної прокуратури, колишній працівниці місцевої лікарні повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднаному з вимаганням такої вигоди.
За даними слідства, жінка повідомила військовозобов’язаному чоловіку, що має зв’язки у військово-лікарській комісії та може посприяти в отриманні медичних документів про непридатність до військової служби. За це вона попросила 4 000 доларів США.

Фото: Полтавська обласна прокуратура
У квітні 2026 року в приміщенні автозаправної станції жінка одержала гроші, після чого її затримали правоохоронці.
Фото: Полтавська обласна прокуратура
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.