Індустріальний парк «Смарт Тех Індастрі» став одним із перших в Україні, які у 2026 році отримають державну підтримку в межах програми стимулювання індустріальних парків.
Для парку у Лубенському районі виділили 5,5 мільйона гривень. Кошти спрямують на будівництво зовнішніх мереж газо- та водопостачання. Про це 27 травня пише Уряд.
Загалом цього року держава погодила фінансування двох індустріальних парків на суму понад 96,5 мільйона гривень. Окрім Полтавщини, підтримку отримав також парк у Львові.
«Державне стимулювання індустріальних парків – це інвестиція у відновлення та розвиток української промисловості. Парк у Полтавській області отримує інфраструктуру для залучення нових виробників, а підтримка львівського парку – це конкретна відповідь держави на наслідки ракетних атак», – прокоментував заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Віталій Кіндратів.
Фото ілюстративне, джерело: фейсбук-сторінка Smart Tech Industry
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.