З початку 2026 року лісівники Слобожанського лісового офісу значно збільшили постачання деревини для потреб української армії.
Про це повідомила філія «Слобожанський лісовий офіс».
За перший квартал цього року на потреби Сил оборони передали 4,6 тисячі кубометрів деревини. Якщо темпи збережуться, до кінця року планують відвантажити близько 20 тисяч кубометрів лісопродукції – майже вдвічі більше, ніж торік.

Лісівники забезпечують військових матеріалами для будівництва бліндажів, укріплень, оборонних позицій, а також настилів для техніки в складних умовах. Крім того, постачають дрова для обігріву.
Переважно на фронт відправляють круглі лісоматеріали сосни. Допомога спрямовується на Харківський та Донецький напрямки.
Загалом від початку повномасштабної війни лісівники Полтавщини та Харківщини передали для потреб армії понад 45 тисяч кубометрів деревини.
Фото: «Слобожанський лісовий офіс»
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.