Складні погодні умови призвели до аварійного відключення електроенергії на Полтавщині.
За інформацією АТ «Полтаваобленерго», без світла залишилося близько 600 абонентів, повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Віталій Дяківнич.
Фахівці вже працюють над відновленням електропостачання.
Фото ілюстративне, Укренерго
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.