Семеро поранених внаслідок російського удару по Полтаві перебувають у міських лікарнях.
П’ятеро з них – діти, повідомила виконувачка обов’язків міського голови Катерина Ямщикова.
Троє дітей залишаються в тяжкому, але стабільному стані та перебувають під постійним наглядом медиків.
Ще двоє дітей проходять лікування у травматологічному відділенні. Їхній стан стабільний, вони готуються до виписки.
Також у лікарнях міста перебувають двоє дорослих постраждалих. Їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості.
Ще восьмеро людей проходять амбулаторне лікування.
За словами Ямщикової, міські лікарні забезпечені всім необхідним.
Фото: ГУ НП в Полтавській області
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.