Всіх поранених внаслідок російської атаки по Полтаві дітей перевели з реанімації, а одну з них – виписали в задовільному стані.
Як повідомила виконувачка обов’язків міського голови Катерина Ямщикова, станом на ранок 24 червня на стаціонарному лікуванні в міських лікарнях перебувають шестеро людей:
двоє дітей – у травматологічному відділенні;
двоє дітей – у хірургічному відділенні;
двоє дорослих перебувають у стані середньої тяжкості.
Нагадаємо, 20 червня близько 20:00 росіяни вдарили по Полтаві балістичними ракетами. Внаслідок цього загинули двоє людей, поранені 14, зокрема шестеро дітей.
Фото ілюстративне, ДСНС Полтавщини
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.