23 липня у Полтаві розпочали обробку парків і скверів від іксодових кліщів. Такі комплексні роботи в місті проводять вперше.
Про це повідомили в Управлінні ЖКГ.
Першого дня оброблятимуть Дендропарк, зелені зони скверу по вулиці Лисенка, дитячі майданчики в Яківцях та Івонченцях. Надалі обробку проводитимуть на інших територіях громади, зокрема у районах Браїлки, Пушкарівський, Центр, Алмазний, Сади-2, Огнівка, Поділ та Левада, а також поетапно в інших парках і скверах громади.
Роботи виконують, щоб запобігти поширенню хвороби Лайма, – лише торік у громаді підтвердили 298 випадків. Здійснюватимуть обробку методом гарячого туману, використовуючи сертифіковані препарати, за температури повітря від 10 градусів тепла у дні, коли не буде сильного вітру чи дощу.
Жителів громади закликають не заходити на території обробки й не вигулювати домашніх тварин під час робіт, а також утримуватися від прогулянок обробленими парками й скверами упродовж щонайменше двох днів після робіт. Для цього перед початком обробки на вході до кожного парку встановлюватимуть попереджувальні таблички з інформацією про дату й час проведення робіт, а також подальших рекомендацій щодо їх відвідування. Проводитимуть роботи зранку та після 20:00.

Головне фото: «Декоративні культури»
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.