Полковник Сергій Пометун почав виконувати обов’язки начальника Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Як повідомили на сторінці полтавського обласного терцентру, до цього Пометун обіймав посаду начальника Донецького обласного ТЦК та СП.
Сергій Миколайович Пометун здобув військову освіту в 1996 році – закінчив Харківське гвардійське вище танкове командне училище. Після випуску його призначили командиром механізованої, а пізніше – танкової, роти. Проходив військову службу на різних посадах.
Повномасштабне російське вторгнення зустрів у Маріуполі – на той час був начальником Маріупольського районного ТЦК та СП. Надалі проходив службу у складі ОТУ «Луганськ».
Своїми основними завданнями на посаді вважає збереження життя та здоров’я особового складу, недопущення корупційних діянь і комплектування Сил оборони України особовим складом – як шляхом призову під час мобілізації, так і завдяки рекрутинговим заходам.
Фото: Полтавський обласний ТЦК та СП
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.