У злочині брали участь троє осіб.
Органи прокуратури Полтавської області розслідують справу за фактом насильницьких дій сексуального характеру, не пов’язаних із проникненням в тіло, вчинені щодо особи, яка не досягла чотирнадцяти років. Пресслужба прокуратури Полтавської області повідомила, що у червні 2024 року на одному з пляжів Котелевської територіальної громади троє осіб, серед яких неповнолітні, вчинили сексуальні дії стосовно малолітнього хлопчика.
Раніше Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець повідомив, що двох хлопців не притягли до відповідальності. Натомість їхніх батьків оштрафували за порушення адмінкодексу.
Також пресслужба прокуратури повідомила, що ініціювали проведення службового розслідування. Перевірятимуть дії працівників поліції, до яких попередньо зверталися батьки потерпілого. Наразі четверо осіб відсторонили від виконання службових обовʼязків. Слідчі дії у кримінальному провадженні проводить Полтавське районне управління поліції Головного управління поліції в Полтавській області.
Фото ілюстративне. Джерело: Obozrevatel
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі.