На стаціонарному лікуванні в полтавських міських лікарнях перебувають п’ятеро поранених, які постраждали під час російської атаки 20 червня.
За інформацією виконувачки обов’язків міського голови Катерини Ямщикової, в лікарнях залишаються троє дітей. Одна з них продовжує лікування у травматології, дві – в хірургії.
Також продовжують лікування двоє дорослих.
Стан всіх постраждалих медики оцінюють як стабільний.
Нагадаємо, 20 червня близько 20:00 росіяни вдарили по Полтаві балістичними ракетами. Внаслідок цього загинули двоє людей, поранені 14, зокрема шестеро дітей.
Фото: Полтавська міська рада
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.