16 березня у Полтаві військовослужбовець Державної прикордонної служби наїхав на жінку на пішохідному переході. Потерпіла загинула на місці, водія затримали.
За інформацією Державного бюро розслідувань, аварія сталася близько 21:00. Чоловік, перебуваючи у відпустці, керував власним автомобілем і під’їжджаючи до пішохідного переходу виїхав на зустрічну смугу. У цей момент дорогу переходила група людей, автомобіль збив жінку, яка йшла останньою. Жінка загинула ще у кареті швидкої допомоги.
На місце події прибули слідчі ДБР. Попередня перевірка показала, що водій був тверезим. Фігуранта затримали, вирішується питання про повідомлення йому підозри за статтею «Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого» Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі.
Процесуальне керівництво здійснює Полтавська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.
Фото: Державне бюро розслідувань
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.