Фахівці «Полтаваобленерго» відновили електропостачання мікрорайону, по якому на вихідних вдарили росіяни.
Світло повернули всім споживачам, повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Віталій Дяківнич.
Нагадаємо, 20 червня близько 20:00 росіяни вдарили по Полтаві балістичними ракетами. Внаслідок цього загинули двоє людей, поранені 14, зокрема шестеро дітей.
Потерпілі перебувають у лікарні.
Також пошкоджені складські приміщення та автомобілі двох товариств, скління вікон та балконів житлових будинків, розташованих поруч.
Фото: Полтавська обласна прокуратура
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.