Семенівський районний суд визнав винним місцевого жителя, який публікував у Viber інформацію про місця роботи мобільних груп ТЦК та поліції.
Чоловік визнав провину, перерахував кошти на потреби ЗСУ та отримав умовний термін. Про це 5 липня пише Полтавський ОТЦК та СП.
Суд встановив, що чоловік систематично публікував у чаті месенджера Viber інформацію про місця роботи спільних мобільних груп ТЦК й правоохоронців у Семенівці та селі Заїченці Кременчуцького району.
Обвинувачений повністю визнав свою провину та уклав із прокурором угоду про визнання винуватості. Також він перерахував 10 тисяч гривень на потреби ЗСУ.
Суд призначив чоловікові покарання у 5 років в’язниці. Водночас його звільнили від відбування покарання з випробувальним строком на рік
Фото ілюстративне
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.