Уряд розподілив між регіонами 6,6 мільярдів гривень для виплат підвищених заробітних плат соціальним працівникам та освітянам.
Про це повідомила прем’єрка Юлія Свириденко.
За її словами, гроші розподілили між 24 обласними бюджетами. Кожен регіон отримав суму, розраховану індивідуально, тобто залежно від потреб на підвищення зарплат і можливостей самотужки покривати ці витрати. Чим менше власних доходів має область, тим більшу частку витрат компенсуватиме держава.
Раніше ми писали, що протягом трьох років Полтавщина отримала від держави 240 мільйонів гривень на модернізацію шкільних їдалень і харчоблоків.
Фото ілюстративне. Джерело: НУШ
Головні новини Полтавщини читайте в нашому телеграм-каналі та вайбер-каналі.